OPERACJA BLOOD ORCHID – OPERATOR: YING (螢)

W Operacji Blood Orchid do Drużyny Tęcza dołącza dwójka operatorów ze Special Duties Unit (SDU). Ich cel to atak na organizację przestępczą, która zajęła teren naszej nowej mapy, Parku Rozrywki.

źródło: rainbow6.ubi.com

Jednostka SDU, nazywana „Latającymi Tygrysami”, od chwili założenia w 1974 roku wymieniana jest wśród najlepszych sił specjalnych na świecie. Oddział prowadzi zarówno operacje policyjne, jak i wojskowe na morzu, lądzie i w powietrzu.
Aby pokazać naszych nowych operatorów, scenarzystka Farah Daoud-Brixi omawia źródła inspiracji Ying.

„Jednostka SDU znana jest z prowadzenia operacji wysokiego ryzyka w gęsto zaludnionym Hong Kongu. Dlatego też wybraliśmy postać, która świadoma jest swojego otoczenia i ma na uwadze bezpieczeństwo cywilów”

– mówi Daoud-Brixi.

„Dlatego właśnie stworzyliśmy bohaterkę świetnie wyszkoloną w ochronie na krótki dystans, co również wpływa na jej styl rozgrywki”

Latające Tygrysy mają bliskie powiązania z SAS, ale od chwili powstania oddział ten rozwinął własne koncepcje treningowe i metody działania. Powrót do Azji nie jest przypadkowy, dodaje Daoud-Brixi.

„Używamy powiązań pomiędzy jednostkami antyterrorystycznymi, aby tworzyć interakcje i budować połączony zespół specjalistów. Nasza nowa operatorka należy do tej sieci, w przeszłości spotkała już innych członków Drużyny Tęcza”.

Siu Mei Lin, pseudonim Ying (znaczenie: „Ćma”) to najnowszy nabytek Drużyny Tęcza. Ying posmakowała działań polowych w wyjątkowym, przeznaczonym wyłącznie dla kobiet ośrodku szkoleniowym w Tel Awiwie. Zyskała opinię znakomitego kierowcy i zgłosiła się na ochotnika do udziału w Operacji High Sun. Siu udało się dostarczyć pojazd należący do VIP-a REDACTED REDACTEDEDACTED REDACTED, a potem wrócić do sztabu. Operatorzy o pseudonimach Ash oraz Fuze REDACTED REDACTED REDACTED REDACTED z pewnymi napięciami. Ash jednak szybko rozwiązała tę sytuację.
Wkrótce potem Siu poznała byłego operatora SAT o pseudonimie Echo i współpracowała z nim podczas operacji zabezpieczającej pod kryptonimem Black Jack. Dwójka operatorów dbała o bezpieczeństwo przedstawiciela Japonii podczas odbywającej się w Hong Kongu konferencji ministrów państw zrzeszonych w Światowej Organizacji Handlu. Pojawiły się doniesienia, że Siu związała się w tym czasie osobiście z Echo, ale ich związek zakończył się rok później.
Aby podkreślić przewagę ogniową Latających Tygrysów z Hong Kongu, Ying wyposażona jest w SIX12 oraz T-95LSW w charakterze broni głównych, a jej broń dodatkowa to Q-929.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o