Nowy operator: Dokkaebi

Operacja White Noise wprowadza dwójkę nowych operatorów pochodzących z Republiki Korei, członków słynnego 707.Wśród nich znajduje się przebiegła Dokkaebi.

źródło: rainbow6.ubi.com

Nowy operator: Dokkaebi

Jej palce tańczą po klawiaturze, światło monitora podkreśla jej uśmiech. Każda linijka kodu triumfalnie prowadzi program ku zabójczej efektywności. Dziewczyna omija kolejne firewalle, a w nagrodę pociąga kolejny łyk trzeciego już tej nocy energetyka. Stara się ograniczać, limit to cztery puszki. Nie stosuje metod brute force, nie przechwytuje cudzych kliknięć, ale w zaledwie kilka dni udało się jej dostać do środka. Naciska ostatni klawisz, teraz jeszcze Enter… wysyła w sieć słowa, które zaważą na jej przyszłości…
‘Czołem, Rainbow Six’

Operacja White Noise wprowadza dwójkę nowych operatorów pochodzących z Republiki Korei, członków słynnego 707. Batalionu Specjalnego. Nie nazywają ich Białymi Tygrysami bez przyczyny, 707. szkoli najlepszych koreańskich operatorów w okrutnych, zimowych warunkach. Wśród nich znajduje się… przebiegła Dokkaebi.
Zanim w relacji na żywo opowiemy o unikatowych zdolnościach Dokkaebi, zaglądamy za kulisy i poznajemy inspirację dla wprowadzenia tego koreańskiego żołnierza przyszłości.
„Chcieliśmy stworzyć nietypowego operatora”, mówi główny scenarzysta Lucien Soulban. „Gdy dasz jej karabinek szturmowy do ręki, stanowi zabójcze zagrożenie, ale gdy użyje swojej zdolności specjalnej, ma całą wrogą drużynę na celowniku”.
Nikt nie potrafi przekraczać limitów asymetrycznych starć zbrojnych lepiej niż Grace „Dokkaebi” Nam. Zawsze starała się wszystko zrobić sama, a jeśli czegoś nie potrafiła zdobyć, budowała to własnymi rękami. Dołączenie Grace do 9. Brygady Specjalnej armii koreańskiej oraz Białych Tygrysów to historia najeżona pokonanymi przeszkodami – dziewczyna ma tendencję do kwestionowania rozkazów swoich pragmatycznych przełożonych. Jej kreatywny sposób myślenia nie zawsze idzie w parze z konwenansami, ale mimo tego zwróciła na siebie uwagę Rainbow Six i dzięki swym umiejętnościom znalazła się w szeregach tego elitarnego oddziału. Grace czuje się tutaj jak w domu i ma zamiar udowodnić, że nie dostała się tu przypadkiem… mimo że czuje się, jakby miała tarczę wymalowaną na plecach.

Grace “Dokkaebi” Nam to operatorka atakująca, przedstawicielka nowego pokolenia operatorów, którzy atakują swoje cele z zaskoczenia. W charakterze broni głównych korzysta z karabinka szturmowego SOPMOD EBR oraz strzelby BOSG 122, a jej broń przyboczna to pistolety maszynowe CZ-75 oraz MAC38. Tym, co czyni ją jeszcze bardziej niebezpieczną, jest jej umiejętność, zabójcza dla przeciwników.
Aby uzyskać więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, zaglądaj na naszego bloga. Oglądaj też finały Pro League w Sao Paulo w dniach 18-19 listopada, transmisja na twitch.tv/rainbow6.

Subskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments