Sawdust Team mistrzem Polski w Rainbow Six Siege!

Sawdust Team wygrywa w finale z The Unknowns i zostaje MISTRZEM POLSKI RAINBOW SIX SIEGE 2017.

Sawdust Team mistrzem Polski

Finały tegorocznych mistrzostw Polski Rainbow Six Siege odbyły się na WARSAW GAMES WEEK i obfitowały w pełne emocji i niezwykłych zwrotów akcji mecze.

źródło: facebook.com/warsawgamesweek

 

Pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Invicta Gaming a Sawdust Team rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami. Pierwszą mapę gładko wygrali faworyci z Invicta Gaming i nikt się nie spodziewał, że losy spotkania kompletnie się odmienią w kolejnych rundach. Na drugiej mapie chłopaki z Sawdust pokazali, że nie mają zamiaru składać broni i po emocjonującej walce doprowadzają do remisu 1:1. W dogrywce na trzeciej mapie przy olbrzymiej wrzawie publiczności Sawdust Team pokonuje Invicta Gaming i sprawiając nie lada sensację awansuje do finału.

W drugim półfinale faworyt nie zawiódł. Zespół The Unknowns pokonał gładko 2:0 1stCav eSport Club i awansował do finału, w którym czekali na nich zawodnicy Sawdust Team.

W finale drużyna Sawdust pokazała, że nie ma zamiaru składać broni i postawiła twarde warunki faworytom tego spotkania, drużynie The Unknowns.
Po zaciekłym i obfitującym w olbrzymie emocje spotkaniu finałowym Sawdust Team wygrywa 2:1 z The Unknowns i zostaje MISTRZEM POLSKI RAINBOWS SIX SIEGE 2017. Zwycięzcy oprócz tytułu Mistrza Polski Rainbow Six Siege 2017 zgarnęli nagrodę główną w wysokości 10 000 zł.

źródło: facebook.com/InvictaGamingPL

[ na zdjęciu zwycięzcy turnieju drużyna Sawdust Team wraz z zaprzyjaźnionymi drużynami Invicta Gaming i The Unknowns ]

Mistrzowski skład Sawdust Team: Mr.Nobody, eMc, Jockermann, nathan, Swirus

 

W meczu o 3 miejsce Invicta Gaming pokonała 1stCav eSport Club wynikiem 2:1 i zapewniła sobie najniższe miejsce na podium Mistrzostw Polski 2017.

Gratulujemy zwycięzcom turnieju, ekipie Sawdust Team i z niecierpliwością oczekujemy kolejnego sezonu Mistrzostw Polski Rainbow Six Siege.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi w temacie
0 Obserwujący
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fosgen

I co pryszczole z UN i grubasy z Invi nie wygraly? OJOJOJOJ