Rainbow Six Siege na Dreamhack

Rainbow Six rośnie na scenie e-sportów wyczynowych – pojawi się na czterech globalnych konwentach DreamHack!

źródło: rainbow6.ubi.com

Rainbow Six Siege na Dreamhack

Podczas turnieju Six Invitational odbył się panel dotyczący Roku 3, na którym zdradziliśmy plany, aby w przyszłości DreamHack gościł turnieje e-sportowe społeczności Rainbow Six. Zaplanowano cztery konwenty DreamHack z udziałem Rainbow Six, stwarzając zarówno profesjonalnym, jak i amatorskim zespołom możliwość wspólnej rywalizacji w ekscytujących turniejach sieciowych. Drużyny z całego świata będą miały okazję sprawdzić się względem najlepszych zespołów na scenie Rainbow Six i walczyć o pulę nagród w wysokości 50.000$ w każdym turnieju.

Rozgrywki w Rainbow Six: Siege odbędą się na następujących konwentach DreamHack:

DreamHack Austin (1-3 czerwca 2018)
DreamHack Valencia (12-15 lipca 2018)
DreamHack Winter – Jönköping (30 listopada – 3 grudnia 2018)
Początki roku 2019 – miejsce zostanie podane później

Turnieje potrwają kilka dni, a rejestracja zostanie podzielona na dwie części: zamkniętą (dla zespołów z lig Pro i Challenger) oraz otwartą – dla wszystkich pozostałych chętnych. Prosimy pamiętać, że rejestracja otwarta na wszystkie wydarzenia jest ogólnoświatowa i dostępna dla każdego zespołu, który pragnie dołączyć. Rejestracja otwarta działa na zasadzie BYOC (przynieś swój własny komputer) – tak więc należy przyjechać na wydarzenie z własnym sprzętem. Ilość miejsc jest ograniczona i będą one przyznawane według kolejności zgłoszeń, prosimy więc nie zwlekać z rejestracją, jeśli planujecie uczestnictwo. Będziemy wam w przyszłości przekazywać informacje na temat ostatecznych terminów rejestracji na każdy konwent.

Obecnie dostępne są bilety BYOC na DreamHack Austin i DreamHack Valencia, więc w celu zakupienia biletu odwiedźcie http://www.dreamhack.com.

Najlepsze zespoły z turnieju otwartego zakwalifikują się do udziału w turnieju zamkniętym, spotykając się w nim z drużynami profesjonalnymi! Rozgrywki turnieju zamkniętego będą transmitowane online, więc będziecie mogli je obejrzeć w domu, jeśli nie zdołacie dotrzeć na zawody osobiście. Ten rok będzie obfitował w ekscytujące wydarzenia w e-sportowym świecie Rainbow Six i cieszymy się na spotkanie was na przyszłych wydarzeniach!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o