Operation Red Crow: Echo

Operation Red Crow: Echo. Masaru Enatsu urodził się w Suginami City w Tokio, w dzielnicy znanej ze studiów animacji oraz firm technologicznych. Po ukończeniu nauki na uniwersytecie tokijskim, Enatsu wstąpił do Narodowej Akademii Policyjnej. Następnie został zwerbowany do specjalnej jednostki wydziału policji miejskiej w Tokio, a potem przeniesiony do jednostki Aichi.

źródło: rainbow6.ubi.com

Wkrótce ujawnimy unikatową zdolność tego operatora podczas naszej transmisji na żywo, ale najpierw poprosiliśmy scenarzystkę R6 Farah Daoud-Brixi, aby pozwoliła nam zajrzeć za kulisy. „Ten obrońca to hołd złożony wpływowi Japonii na współczesną technologię”, powiedziała. „To była świetna okazja, by poeksperymentować z zaprojektowanym przez nas sprzętem i jeszcze bardziej go rozbudować.”

Skryta natura S.A.T. stanowi klucz do odpowiedniego przedstawienia obrazu tej przez lata utajnionej jednostki. Daoud-Brixi ujawnia, że zespół autorów R6 miał nie lada problem, stojąc pomiędzy realizmem, który cechuje Siege, oraz fantastycznymi opowieściami, krążącymi na temat tego oddziału. „Ta mieszanka stanowiła dla nas idealną platformę do stworzenia operatora, który podważałby sens taktyk, które widzimy w grze. Nagle wypłynęliśmy na nieznane wody, co pozwoliło nam na zastosowanie bardziej niekonwencjonalnych rozwiązań. To było niezwykle ekscytujące .”

Inną ważną cechą członków S.A.T. są ich umiejętności walki w zwarciu. Aby pokazać ten aspekt, Echo ma na wyposażeniu SuperNovą oraz MP5SD4 w charakterze broni głównych oraz PM9 i P229 jako uzbrojenie dodatkowe. Ta broń pozwala na zachowanie wysokiej szybkości ruchu i zapewnia precyzję podczas walki w zwarciu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o