Finały Sezonu 3 Pro League Rainbow Six w São Paulo

Finały w Sao Paulo w Brazylii, odbywające się w dniach 18-19 listopada, po raz pierwszy w historii połączą równocześnie cztery różne regiony…

źródło: rainbow6.ubi.com

Finały Sezonu 3 Pro League

Finały w Sao Paulo w Brazylii, odbywające się w dniach 18-19 listopada, po raz pierwszy w historii połączą równocześnie cztery różne regiony: zmierzą się ze sobą Azja-Pacyfik, Europa, Ameryka Łacińska i Ameryka Północna. Osiem drużyn będzie rywalizować o pulę nagród, która w Sezonie 3 wynosi 275000 dolarów, co oznacza, że suma nagród we wszystkich oficjalnych turniejach Roku 2 to 1250000 dolarów. Idealna rozgrzewka przed głównym wydarzeniem, Six Invitational (16-18 lutego 2018 roku w Montrealu), gdzie ostatecznie wyłonimy najlepszą drużynę świata. Na Six Invitational pula nagród sięgnie 500000 dolarów.

W tym sezonie konkurencja jest zaciekła, a o tytuł mistrza Sezonu 3 zmierzy się osiem drużyn:

 

  • PENTA SPORTS: zwycięzcy ostatnich dwóch sezonów Pro League Roku 2. Ta niemiecka drużyna jest faworytem turnieju i ostrzy sobie zęby na tytuł mistrzów świata.
  • ENCE: ta fińska drużyna, wielokrotnie kwalifikująca się do finałów Pro League, nie wygrała meczu LAN w Pro League od czasów finału Sezonu 1 Roku 1. Jej zawodnicy z determinacją będą chcieli udowodnić, że offline radzą sobie równie dobrze, jak online.
  • EVIL GENIUSES: ta znana marka e-sportowa właśnie pozyskała drużynę Continuum. Zwycięzcy Six Invitational z lutego 2017 roku, grający pod wodzą Kanadyjczyka, zrobili na widzach duże wrażenie podczas playoffów Pro League.
  • 1NFAMY: po wygraniu strefy spadkowej w zeszłym sezonie 1nFamy zaskoczyło wszystkich, zasłużenie awansując do finałów Sezonu 3. Na tym poziomie współzawodnictwa polegać będą na doświadczeniu swoich nowych graczy.
  • TEAM FONTT: bardzo solidna drużyna brazylijska, która w zeszłym sezonie dotarła do półfinałów Pro League. gohaN wraz z kolegami będą chcieli zabłysnąć w Sao Paulo, grając przed fanami na swoim terenie.
  • BLACK DRAGONS: druga brazylijska drużyna tych finałów również będzie liczyć na doping brazylijskich widzów. To ostatnia drużyna, której udało się wygrać rundę z drużyną PENTA – miało to miejsce podczas finałów Sezonu 1.
  • MANTIS FPS: ta najlepsza południowokoreańska drużyna pierwszego w historii sezonu w regionie Azja-Pacyfik posmakuje podczas tych finałów najwyższego poziomu Pro League.
  • EINS: zwycięzcy playoffów Pro League w regionie Azja-Pacyfik (które odbyły się w Sydney). Ta japońska drużyna to poważny pretendent do tytułu.

 

Czy PENTA Sports wygra finały na oczach oddanych brazylijskich fanów, którzy kibicować będą dwóm miejscowym drużynom: Team Fontt i Black Dragons? Czy Evil Geniuses uda się wykorzystać potencjał byłych zawodników z Continuum do zdobycia równie prestiżowego tytułu jak mistrzowie Sezonu 3 Roku 1?

HARMONOGRAM FINAŁÓW 3 SEZONU

Oglądaj na twitch lub youtube!

http://twitch.tv/rainbow6

https://www.youtube.com/rainbowsixproleague

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o